GALERİ

 

bebegimden_sonra_bebe_pozlari (19) Bebek Pozları

Farklı renkte kumaş ve aksesuarlar kullanarak çekebileceğiniz poz örneklerini sizlere sunuyoruz. Bebeğinize bırakabileceğin çok güzel bir hatıra…

 

 

bebegimden_sonra_kız_bebek_etiket _1 (13)Kız Bebekleri İçin Etiketler-Stickerlar

Prensesinizin doğumgünü, mevlüt, baby shower, diş buğdayı (hediği), 6 ay kınası gibi çeşitli organizasyınlarınızda kullanabileceğiniz etiketler (sticker) hazırladık.

 

 

bebegimden_sonra_erkek_bebek_etiket (13)Erkek Bebekler İçin Etiketler-Stickerlar

Küçük beyimizin doğumgünü, mevlüt, baby shower, diş buğdayı (hediği), 6 ay kınası gibi çeşitli organizasyınlarınızda kullanabileceğiniz etiketler (sticker) hazırladık.

 

 

bebegimden_sonra_kiz_profil_resmi (8)Hamile Profil Resmi Kız

Sevdiklerinize kız bebek beklediğinizi haber vermek için, face, instigram, whatsapp gibi çeşitli sosyal ağlarda kullanabileceğiniz, profil veya kapak fotoğrafı yapabileceğiniz resimleri sizinle paylaşıyoruz. Telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmeniz yeterli.Bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun :)

 

bebegimden_sonra_hamile_erkek_profil_resmi (13)Hamile Profil Resmi Erkek

Sevdiklerinize erkek bebek beklediğinizi haber vermek için, facebook, instigram, whatsapp gibi çeşitli sosyal ağlarda kullanabileceğiniz, profil veya kapak fotoğrafı yapabileceğiniz resimleri sizinle paylaşıyoruz. Telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmeniz yeterli.Bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun :)

 

bebegimden_sonra_hamile_profil_kapak_resmi (5)Hamile Profil Resmi İkiz

Sevdiklerinize ikiz bebek beklediğinizi haber vermek için, face, instigram, whatsapp gibi çeşitli sosyal ağlarda kullanabileceğiniz, profil veya kapak fotoğrafı yapabileceğiniz resimleri sizinle paylaşıyoruz. Telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydetmeniz yeterli.Bebeğiniz şimdiden hayırlı olsun :)

 

komik-resimler (3) Komik Resimler

Bebeklerden oluşan komik ve eğlenceli resimleri büyük bi keyifle izleyeceksiniz.

 

 

 

karikatürler (2)Karikatürler

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın